Pandemie: The Cure

€
koopAls je op woensdag of vrijdag voor 17:00 uur bestelt heb je de spellen meestal de volgende dag al binnen. Snel een spelletjesavond plannen dus!
Als het spel al is verhuurd kun je gratis reserveren.

Pandemie: The Cure
Als je op woensdag of vrijdag voor 17:00 uur bestelt heb je de spellen meestal de volgende dag al binnen. Snel een spelletjesavond plannen dus!
Wist je dat je bij ons ook spellen na het huren kunt kopen? Je krijgt dan zelfs de volledige huurprijs terug als je het spel aanschaft na de huurperiode.
€
koopType:
BasisspelTaal:
EngelsJaar:
2014Uitgever:
Z-Man Games
BGG Beoordeling:
7.3Bedenkers:
Matt LeacockConditie:
Als NieuwMoeilijkheid:
Pandemic The Cure is een dobbelspel variant van het populaire Pandemic bordspel. Net zoals in het bordspel wordt de wereld bedreigd door vier ziektes en is het aan jou en je team om de mensheid te redden. Elke speler neemt een andere rol op zich en ontvangt hiervoor een unieke set dobbelstenen en abilities. Rol zo vaak als je wilt met de dobbelstenen, maar bij elke rol komt een nieuwe epidemie dichterbij… Zodra een regio besmet is geraakt (meer dan drie dobbelstenen van een bepaalde kleur) gaat de besmetting snel over op andere gebieden. Zoek snel een oplossing voor de ziektes en win!
48 Infection dice (12 each in 4 colors)
1 Infection bag
7 Player pawns
7 Role cards
37 Player dice (7 colors)
6 Region tiles
1 Treatment Center, with Outbreaks and
Infection Tracks
1 Outbreaks syringe
1 Infection rate syringe
1 CDC tile
10 Event cards
1 Cured Diseases card
Basisspel:
Pandemic
Basisspel Variant:
Pandemic: Rapid Response
Pandemic: Rising Tide Collector’s Editie
Uitbreiding:
Pandemic: In het Lab