Stenen Tijdperk: Talisman

€25,95
koopAls het spel al is verhuurd kun je gratis reserveren.
De genoemde huurprijs is voor de eerste week, kies bij het afrekenen hoeveel weken je wilt huren, voor elke extra week krijg je 25% korting.



Stenen Tijdperk: Talisman
Als het spel al is verhuurd kun je gratis reserveren.
De genoemde huurprijs is voor de eerste week, kies bij het afrekenen hoeveel weken je wilt huren, voor elke extra week krijg je 25% korting.
€25,95
koopType:
UitbreidingTaal:
NederlandsJaar:
2012Uitgever:
999 Games

BGG Beoordeling:
7,4Bedenkers:
Michael TummelhoferConditie:
NieuwMoeilijkheid:
Uitbreiding op het veelbekroonde strategische bordspel Stenen Tijdperk.
Het volk heeft de spirituele en decoratieve waarde van talismannen ontdekt. De spelers moeten deze verzamelen om nog mooiere hutten te kunnen bouwen.
Met deze uitbreiding kan Stenen Tijdperk ook met 5 spelers gespeeld worden. Talisman bevat een uitbouw van het speelbord en extra speelmateriaal voor de vijfde speler. Verder kunnen de spelers talismannen als tanden en armbanden verzamelen, waarmee ze nieuwe hutten kunnen bouwen. Ook zijn er extra beschavingskaarten, die nog meer mogelijkheden bieden om aan punten te komen.
Met Stenen Tijdperk: Talisman wordt het spel nog spannender!
1 speelbord
1 speeltableau
10 zwarte speelfiguren
3 zwarte markeerstenen
4 kleine markeerstenen
10 talismannen
5 armbanden
9 nieuwe tegels met hutten
6 huttentegels
9 nieuwe beschavingskaarten
5 100/200 puntentegels
de spelregels