Ticket to Ride: Europe 1912 Uitbreiding

3 huurprijs

15,95

koop
8+ jaar
2 - 5 spelers
60 min.

Als je op woensdag of vrijdag voor 17:00 uur bestelt heb je de spellen meestal de volgende dag al binnen. Snel een spelletjesavond plannen dus!

Als het spel al is verhuurd kun je gratis reserveren.

Wissen
Add to Wishlist

Ticket to Ride: Europe 1912 Uitbreiding

8+ jaar
2 - 5 spelers
60 min.

Als je op woensdag of vrijdag voor 17:00 uur bestelt heb je de spellen meestal de volgende dag al binnen. Snel een spelletjesavond plannen dus!

Wist je dat je bij ons ook spellen na het huren kunt kopen? Je krijgt dan zelfs de volledige huurprijs terug als je het spel aanschaft na de huurperiode.

3 huurprijs

15,95

koop
Type:
Uitbreiding
Taal:
Engels, Duits, Spaans, Frans
Jaar:
2009
Uitgever:
Days of Wonder
BGG Beoordeling:
7.6
Bedenkers:
Alan R. Moon
Conditie:
Nieuw
Moeilijkheid:
Artikelnummer: N/B Categorie:

Ticket to Ride – Europa 1912 brengt 3 nieuwe varianten op de Ticket to Ride Europe map:

  1. Europe Expanded, 19 nieuwe routes
  2. Big Cities of Europe, met tickets naar 9 grote Europese steden
  3. Mega Europe, welke gebruik maakt van alle nieuwe routes (19) en alle oorspronkelijke (46) Destination Tickets.

Europa 1912 introduceert bovendien Warehouses and Depots – twee nieuwe spelelementen voor extra strategische opties voor bij alle versies van Ticket To Ride.

  • 5 pakhuizen
  • 25 trein depots
  • 101 bestemmingskaarten (55 nieuwe bestemmingskaarten)
  • Meertalige spelregels
SpellenBaas
Dit spel hebben wij nu aantal maanden in bezit en bevalt ons heel erg goed. Het is niet al te moeilijk maar het blijft wel een uitdaging om zoveel mogelijk routes en daardoor punten bij elkaar te halen en stiekem ook bezig te zijn met de langste route voor 10 extra punten! Een makkelijke instap voor mensen die niet heel veel bordspellen spelen.
Lees de volledige recensie

Probeer ook een van deze spellen

Wissen
Add to Wishlist
Reserveren Dit spel is erg populair! Maar niet getreurd, vul je emailadres hier in om het spel kosteloos te reserveren en sluit aan in de wachtrij! De gemiddelde wachttijd is maar 2 tot 3 weken. Je ontvangt een bericht als het spel voor je klaar ligt en krijgt dan één dag om deze te bestellen. Als je dat niet doet vervalt je reservering en gaat het spel naar de volgende in de wachtrij. Wees er dus op tijd bij!