Ticket to Ride: Volume 2 – India & Zwitserland

5 huurprijs

25,95

koop
99+ jaar
2 - 4 spelers
60 min.

Als je op woensdag of vrijdag voor 17:00 uur bestelt heb je de spellen meestal de volgende dag al binnen. Snel een spelletjesavond plannen dus!

Als het spel al is verhuurd kun je gratis reserveren.

Wissen
Add to Wishlist

Ticket to Ride: Volume 2 – India & Zwitserland

99+ jaar
2 - 4 spelers
60 min.

Als je op woensdag of vrijdag voor 17:00 uur bestelt heb je de spellen meestal de volgende dag al binnen. Snel een spelletjesavond plannen dus!

Wist je dat je bij ons ook spellen na het huren kunt kopen? Je krijgt dan zelfs de volledige huurprijs terug als je het spel aanschaft na de huurperiode.

5 huurprijs

25,95

koop
Type:
Uitbreiding
Taal:
Nederlands, Engels
Jaar:
2011
Uitgever:
Days of Wonder
BGG Beoordeling:
7,8
Bedenkers:
Alan R. Moon
Conditie:
Nieuw
Moeilijkheid:
Artikelnummer: N/B Categorie:

Ontdek één van de meest dichtbevolkte landen in Ticket to Ride India. Dit spel voegt een leuk spelelement toe voor extra speelplezier: mandala’s maken. Wanneer je erin slaagt om de steden die op je bestemmingskaart staan te verbinden door minstens twee verschillende ononderbroken routes van treintjes (mandala’s), levert je dat bonuspunten op. Ticket to Ride India is geschikt voor 2 tot 4 spelers.

rn

Ticket to Ride Zwitserland is speciaal ontwikkeld voor 2 tot 3 spelers. Ontdek het bergachtige landschap van dit prachtige land. Bijzonder aan Ticket to Ride Zwitserland zijn de bestemmingskaarten, waarbij je steden moet verbinden met buurlanden. Bovendien haal je de bestemmingskaarten uit het spel die je niet wil behouden. Hierdoor kun je tijdens het spel zonder bestemmingskaarten zitten.

rn

1 Dubbelzijdig spelbord met een map van India en Zwitserland
Bestemmingskaarten
Trein Kaarten
Spelregels

Basisspel:
Ticket to Ride: USA

Basisspel Variant:
Ticket to Ride: Europe
Ticket to Ride: Amsterdam
Ticket to Ride: London
Ticket to Ride: New York
Ticket to Ride: Mijn Eerste Reis

Uitbreiding:
Ticket to Ride: Volume 4 – Nederland
Ticket to Ride: Volume 7 – Japan & Italy

Probeer ook een van deze spellen

Wissen
Add to Wishlist
Reserveren Dit spel is erg populair! Maar niet getreurd, vul je emailadres hier in om het spel kosteloos te reserveren en sluit aan in de wachtrij! De gemiddelde wachttijd is maar 2 tot 3 weken. Je ontvangt een bericht als het spel voor je klaar ligt en krijgt dan één dag om deze te bestellen. Als je dat niet doet vervalt je reservering en gaat het spel naar de volgende in de wachtrij. Wees er dus op tijd bij!